Fundacja Biedronki powstała,
by nieść pomoc osobom
starszym i przyczyniać się
do poprawy ich jakości życia.

Dowiedz się więcej →
  • Podsumowanie 4. tury programu pomocy czasie pandemii koronawirusa

Fundacja Biedronki objęła pomocą 377 instytucji opiekuńczych. Dzięki tej edycji ponad 30 tysięcy osób rezydujących w tych placówkach otrzymało wsparcie, 70% z nich to seniorzy. Podczas 4. edycji programu Fundacja Biedronki wsparła też 95 szpitali z oddziałami covidowymi, które otrzymały łącznie 359 palet produktów. Największa paczka z pomocą obejmowała 7 palet.

• Tytuł Dobroczyńca Roku dla naszej Fundacji!

Fundacja Biedronki została uhonorowana prestiżową nagrodą Dobroczyńca Roku w kategorii Pomoc społeczna za program „Na codzienne zakupy”.