Fundacja Biedronki powstała,
by nieść pomoc osobom
starszym i przyczyniać się
do poprawy ich jakości życia.

Dowiedz się więcej →

Przewodnik do pracy z seniorami
do pobrania za darmo

Fundacja Biedronki i Szlachetna Paczka stworzyły przewodnik do pracy z seniorami oraz szkolenia online na ten temat. Mogą one służyć wolontariuszom, opiekunom, rodzinie osoby starszej. Patronat nad przewodnikiem objął Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie.
Poznaj program i pobierz Przewodnik

• 3. tura programu pomocy w czasie pandemii

W związku z wyczerpaniem zapasów zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń do 3. edycji programu pomocy w czasie pandemii. Do programu zakwalifikowanych zostało ponad 450 ośrodków całodobowej opieki nad seniorami. Aktualnie kompletujemy zestawy, które w grudniu trafią do potrzebujących.