Fundacja Biedronki powstała,
by nieść pomoc osobom
starszym i przyczyniać się
do poprawy ich jakości życia.

Dowiedz się więcej →

Przewodnik do pracy z seniorami
do pobrania za darmo

Fundacja Biedronki i Szlachetna Paczka stworzyły przewodnik do pracy z seniorami oraz szkolenia online na ten temat. Mogą one służyć wolontariuszom, opiekunom, rodzinie osoby starszej. Patronat nad przewodnikiem objął Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie.
Poznaj program i pobierz Przewodnik

• Program pomocy w czasie pandemii

Ponad 1100 palet z produktami ochronnymi, dezynfekującymi i higienicznymi zostało w 2020 roku przekazanych na rzecz 595 ośrodków opiekuńczych, w których mieszka 50 tys. osób. To tylko niektóre efekty naszego programu pomocy w czasie pandemii koronawirusa. Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj