Fundacja Biedronki powstała,
by nieść pomoc osobom
starszym i przyczyniać się
do poprawy ich jakości życia.

Dowiedz się więcej →
  • Program pomocy w czasie pandemii – 4. tura

Uprzejmie informujemy, iż zakończyliśmy etap zbierania zgłoszeń do 4. tury programu pomocy w czasie pandemii koronawirusa. Państwa zgłoszenia są teraz analizowane przez zespół Fundacji. Prosimy czekać na kontakt z naszej strony. Dostawy są przewidziane na koniec kwietnia br.

Przewodnik do pracy z seniorami
do pobrania za darmo

Fundacja Biedronki i Szlachetna Paczka stworzyły przewodnik do pracy z seniorami oraz szkolenia online na ten temat. Mogą one służyć wolontariuszom, opiekunom, rodzinie osoby starszej. Patronat nad przewodnikiem objął Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie.
Poznaj program i pobierz Przewodnik