Nabór do V edycji programu pomocy w czasie pandemii zakończony

29.09.2021
Nabór do V edycji programu pomocy w czasie pandemii

W tej edycji placówkom, które zakwalifikują się do programu, przekażemy w formie darowizny rękawiczki nitrylowe oraz nawilżane chusteczki pielęgnacyjne.

Nasza Fundacja zajmuje się pomocą seniorom, w związku z tym do udziału w programie będziemy kwalifikować placówki, które wśród swoich podopiecznych mają w większości osoby powyżej 60 roku życia.

W związku z osiągnięciem maksymalnej ilości zgłoszeń, zamykamy nabór do tej edycji programu.

Rozpoczynamy proces weryfikacji, prosimy czekać na kontakt ze strony Fundacji.