Adres Fundacji

Plac Wiosny Ludów 2
Numer rachunku bankowego:
PKO Bank Polski

Kontakt do zespołu Fundacji:

Zanim podejmą Państwo kontakt, prosimy o zapoznanie się z podstawowymi informacjami o Fundacji Biedronki:

Fundacja zajmuje się niesieniem pomocy na rzecz najbardziej wrażliwych grup społecznych, głównie osób starszych. W przypadku próśb dotyczących innych osób i projektów, prosimy o wybór organizacji, która prowadzi działalność pomocową z Państwa obszaru zainteresowania.

Fundacja nie wspiera indywidualnych osób poza prowadzonymi programami. Prosimy o nieprzesyłanie nam Państwa dokumentacji medycznej czy innych dokumentów zawierających wrażliwe dane osobowe.

kontakt@fundacjabiedronki.pl

Kontakt dla mediów:

Ten kontakt służy wyłącznie do kontaktów medialnych. Jeśli chcą Państwo nawiązać współpracę merytoryczną z Fundacją Biedronki przy projektach na rzecz seniorów, prosimy o kontakt na adres ogólny (powyżej).

justyna.rysiak@fundacjabiedronki.pl