Nasze programy

• „Pomagam seniorowi” – przewodnik dla wolontariuszy

Fundacja Biedronki i Szlachetna Paczka stworzyły specjalny projekt edukacyjny - wspieramy merytorycznie tych, którzy swój czas i energię poświęcają na pomoc starszym: ich rodziny, wolontariuszy i społeczników. W ramach projektu przygotowaliśmy przewodnik do pracy z seniorami oraz szkolenia online.

Poznaj program i pobierz podręcznik
  • Program pomocy w czasie pandemii koronawirusa

Fundacja Biedronki przekazuje nieodpłatnie produkty ochronne, czystości i dezynfekujące ośrodkom sprawującym opiekę nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i przewlekle chorymi.

Poznaj program
  • Na codzienne zakupy

Potrzebujący seniorzy otrzymują wsparcie finansowe w wysokości 100zł lub 150zł miesięcznie na karcie przedpłaconej. Osoby objęte programem mogą liczyć na opiekę wolontariusza Caritas.

Poznaj program