Fundacja Biedronki partnerem XI Międzynarodowych Senioraliów w Krakowie.

5.09.2024
Fundacja Biedronki jest partnerem krakowskich Senioraliów, które odbywają się 6 września 2024 r. w Krakowie.

O godz. 10:00 zaplanowano paradę seniorów pod hasłem „Senior ma moc” spod Kościoła Mariackiego do Parku Jordana. Wśród atrakcji przewidziano wykłady o zdrowiu, bezpieczeństwie i prawie, sportowe aktywności, koncerty, imprezy integracyjne, a nawet pokaz mody. O godz. 19:00 wydarzenie zakończy międzypokoleniowa potańcówka z DJ Wiką. Impreza w zeszłym roku zgromadziła 5 tys. seniorek i seniorów.

Fundacja Biedronki partnerem XI Międzynarodowych Senioraliów w Krakowie

Program wydarzenia jest dostępny na stronie: https://glosseniora.pl/wp-content/uploads/program_Senioralia.pdf.

Jednym z organizatorów wydarzenia jest m.in. Głos Seniora, który jest patronem medialnym naszego programu pomocowego Karta dobra.

patron medialny Głos Seniora