Zgłoś się po świąteczne paczki dla seniorów!

2.10.2023
Zbliża się czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Tak samo jak w poprzednich latach, Fundacja Biedronki wyśle produkty do przygotowania świątecznych paczek dla podopiecznych placówek sprawujących opiekę nad seniorami i innymi osobami z wrażliwych grup społecznych. Rekrutacja do programu „Radosne Święta z Fundacją Biedronki” już wystartowała!

Zgłoś się po świąteczne paczki dla seniorów!

Święta Bożego Narodzenia to szczególny moment w roku, w którym chcemy cieszyć się obecnością bliskich nam osób, spędzając czas w spokojnej, radosnej atmosferze - dlatego kontynuujemy program wsparcia seniorów z ośrodków opieki. Doskonale wiemy, że zwłaszcza wtedy doskwiera im samotność.

W programie „Radosne Święta z Fundacją Biedronki” zakwalifikowanym placówkom przekazujemy produkty, z których można samodzielnie stworzyć świąteczne paczki. Są to produkty spożywcze oraz kosmetyki.

Uczestnikiem programu może zostać dom pomocy społecznej, zakład opiekuńczo-leczniczy, zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, hospicjum stacjonarne, schronisko dla osób bezdomnych lub dom opieki.

Regulamin oraz szczegóły programu znajdą państwo TUTAJ.

Aktualizacja z dnia 13.10.2023 - uwaga, przyjmowanie wniosków do programu zostało zakończone.