Nowy program Fundacji - zorganizuj wigilię dla seniorów

9.10.2023
Przyjmujemy zgłoszenia do nowego programu Fundacji Biedronki „Akcja kolacja”. Projekt skierowany jest do stowarzyszeń i fundacji, które chciałyby zorganizować świąteczne spotkanie dla samotnych osób starszych.

Nowy program Fundacji - zorganizuj wigilię dla seniorów

Zadaniem organizacji zakwalifikowanych do projektu jest przygotowanie świątecznego spotkania dla seniorów, zwłaszcza tych zagrożonych samotnością i wykluczeniem, a także dla innych osób ze szczególnie wrażliwych grup społecznych. W każdym spotkaniu musi wziąć udział co najmniej 15 osób starszych.

Na ten cel Fundacja Biedronki przekaże zakwalifikowanym organizacjom grant w wysokości od 6 do 10 tys. zł. Jego wysokość jest uzależniona m.in. od liczby seniorów biorących udział w spotkaniu wigilijnym.

Regulamin programu znajduje się na stronie Programu „Akcja kolacja”.
Formularz aplikacyjny dostępny jest od 9 do 22 października 2023 po kliknięciu w LINK.