Program „Danie Wspólnych Chwil” nagrodzony złotem!

16.10.2023
Program Fundacji Biedronki „Danie Wspólnych Chwil” otrzymał złotą statuetkę (Gold Stevie Winner) w The 2023 International Business Awards®. Co więcej, projekt zdobył dodatkową nagrodę Grand Stevie za najwyżej ocenioną nominację roku!

Program „Danie Wspólnych Chwil” nagrodzony złotem!

Program „Danie Wspólnych Chwil” prowadzony jest wspólnie z Kołami Gospodyń Wiejskich w 750 małych miejscowościach. Koła otrzymują od Fundacji e-Kod na zakupy do Biedronki, za który kupują produkty potrzebne do przygotowania spotkań z seniorami. Projekt głównie ma przeciwdziałać samotności osób starszych i aktywizować lokalny potencjał, ale też zwracać uwagę na kwestię żywienia. Każda kolejna edycja przyciąga coraz więcej uczestników - do tej pory w ramach programu zorganizowano ponad 2600 spotkań, które potrafią gromadzić miesięcznie około 20 000 osób starszych.

Ogromnie się cieszymy, że projekt został doceniony na arenie międzynarodowej i znalazł się w gronie „najlepszych”! Zdobyliśmy nie tylko złoto, ale zostaliśmy wyróżnieni również za najwyższą punktację, jaka została przyznana przez Jury (9.60/10).

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w program, a w szczególności Kołom Gospodyń Wiejskich, jak i ambasadorowi projektu - Jakubowi Kuroniowi.