Aktualizacja regulaminu programu „Poczta Obiadowa”

6.07.2023
Regulamin wchodzi w życie 3 dni od dnia publikacji nowego brzmienia regulaminu, tj. od 11 lipca 2023 roku.

Fundacja Biedronki wraz z pięcioma organizacjami partnerskimi (Stowarzyszeniem Sursum Corda, Fundacją Koalicja dla Młodych, Stowarzyszeniem Ku Dobrej Nadziei, Caritas Diecezji Kieleckiej, Caritas Archidiecezji Łódzkiej), prowadzi pilotażowy projekt „Poczta Obiadowa”. Uczestnikami programu są seniorzy 70+, którzy mają problem z samodzielnym przygotowaniem posiłków i których nie wspiera w tym zakresie nikt bliski. Raz w tygodniu przyjeżdża do nich specjalny kurier z obiadami na dwa dni. Każdy zestaw obiadowy składa się z zupy oraz drugiego dania.

Poczta obiadowa

Zaktualizowany regulamin programu „Poczta Obiadowa”.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie: https://www.fundacjabiedronki.pl/Program-Poczta-Obiadowa